Rodinné domy
katalóg poschodových rodinných domov

Poschodové domy: projekty, ktoré doprajú priestor všetkým členom rodiny

Poschodové domy ukrývajú dostatok miesta pre všetkých členov rodiny aj pre ich hostí. V domoch nájdete 5 až 6 obytných miestností, čo stačí na pohodové bývanie 4–6-člennej rodiny.

Domy sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli využiť aj ako dvojgeneračné. Seniorom a osobám so zníženou schopnosťou pohybu vyhovuje bývanie na prízemí. Mladší členovia rodiny si môžu rozdeliť izby na poschodí.

Výhodou je ultra nízkoenergetické vyhotovenie domov. Zabezpečí, aby ste energie míňali efektívne bez ohľadu na veľkosť stavby. Oceníte aj účinné vetranie pomocou rekuperácie a ďalšie náklady na kúrenie vám pomôže znížiť ***zateplenie strechy, stien a podlahy**. Objekt sa hodí do rovinatého a mierne svahovitého terénu.

Poschodové domy vás očaria priestranným balkónom či terasou

Pri všetkých projektoch poschodových domov vám ihneď udrie do očí okúzľujúce architektonické poňatie. Môžete si vybrať dom s plochou alebo pultovou strechou. V interiéri** zas vyniká **moderné dispozičné riešenie. Izby sú väčšie na úkor chodbových priestorov, ktoré obyvatelia domov zväčša nevedia efektívne využiť.

Na prízemí sa nachádza kryté závetrie, zádverie, obývacia izba, kuchyňa, jedáleň, komora, šatník, WC, kúpeľňa a väčšinou aj spálňa a hosťovská izba. Poschodie pozostáva z dvoch samostatných izieb, spálne, kúpeľne, WC a šatníka. Technickú miestnosť s kotlom ústredného kúrenia nájdete na prízemí alebo na poschodí. Podlažia prepája schodisko.

Komfort väčšiny poschodových domov dotvára priestranný balkón alebo terasa. Vychutnáte si tu príjemné pohladenie slnečných lúčov, s ktorými je štart do nového dňa vždy krajší. Priestor na terase si môžete upraviť podľa svojich predstáv, aby ste sa na nej cítili vždy pohodlne.

Pohodlie aj pre vaše auto

Miestnosti v zadnej časti poschodových domov zdobia elegantné francúzske okná, ktoré siahajú až po zem. Vašej domácnosti doprajú dostatok denného svetla, ktoré rozžiari celý interiér. Cez veľké presklené plochy vidíte všetko, čo sa deje na vašej záhrade.

Z niektorých izieb na prízemí sa presuniete na terasu, ktorá je väčšinou krytá. V letných mesiacoch tu môžete pozvať návštevu, s ktorou sa lepšie debatujete pri káve na čerstvom vzduchu. Na terase môžete usporiadať aj rodinné posedenie, alebo si na nej doprajete vytúžený oddych v súkromí po náročnom pracovnom dni.

K plnohodnotnej domácnosti patrí útulné a bezpečné prostredie pre vaše auto. Poschodové domy disponujú klasickou garážou s jedným alebo dvomi parkovacími miestami, krytým garážovým státím pre dve autá či vyhradeným miestom na státie v prednej časti pozemku.

Podrobné projekty poschodových domov s kompletnou dokumentáciou vám dodáme v piatich vyhotoveniach.