Bungalovy
katalóg malých prízemných rodinných domov

Malé rodinné bungalovy

Projekty malých rodinných domov ponúkajú útulné prostredie, ktoré vám zabezpečí komfortné bývanie. Efektívne dispozičné riešenie berie do úvahy potreby obyvateľov domu. Priestor v 3–4 obytných miestnostiach je väčší na úkor chodieb, ktoré rodiny zvyčajne nevyužijú prakticky. Interiér malých rodinných domov tak stačí na pohodlnú domácnosť 3–4-členným rodinám.

Tieto prízemné domy sú vyhotovené v ultra nízkoenergetickom prevedení. To znamená, že sa môžete spoľahnúť na účinnú spotrebu energie bez zbytočného plytvania. Prejaví sa to na nižších prevádzkových nákladoch. Komfort zvyšuje aj vetranie pomocou rekuperácie.

H2: Projekty malých rodinných domov si obľúbite aj vďaka priestrannej terase

Predná časť malých rodinných domov pozostáva z krytého závetria, zádveria, WC, kúpeľne a jednej alebo dvoch samostatných izieb. V zadnej časti nájdete podľa veľkosti domu spálňu, kuchyňu, jedáleň, obývačku a komoru. Kotol ústredného kúrenia sa nachádza v technickej miestnosti alebo práčovni. Svoje auto môžete zaparkovať na vyhradenom mieste v prednej časti pozemku.

Z izieb v zadnej časti malých rodinných domov sa dostanete priamo na vonkajšiu terasu, ktorá je väčšinou krytá. Na terase prežijete samé príjemné chvíle. Či už budete zbierať zážitky na rodinných posedeniach, alebo si užijete relax osamote. Len vy, slnečné lúče, letný vánok a chutná káva.

H2: Francúzske okná vám doprajú viac svetla v domácnosti

Projekty malých rodinných domov vynikajú moderným architektonických poňatím. Môžete si vybrať jednopodlažný dom s plochou alebo šikmou strechou. Strecha je zateplená rovnako ako steny a podlaha, čo tiež prispeje k nižším účtom za energie.

Výrazným prvkom v zadnej časti domov sú francúzske okná. Značia vkus a eleganciu, ale majú aj praktické využitie. Cez veľké presklené plochy sa do vašej domácnosti dostane toľko denného svetla, koľko potrebujete. A keby ho náhodou bolo až priveľa, jednoducho zatiahnete záclony alebo žalúzie.

Projekty malých rodinných domov s kompletnou dokumentáciou vám dodáme v piatich vyhotoveniach. Stavba je vhodná na rovinatý alebo mierne svahovitý pozemok.