Bungalovy
katalóg luxusných prízemných rodinných domov

Luxusné bungalovy: projekty pre náročných

Luxusné bungalovy spĺňajú vysoké nároky na bývanie. Nadštandardné podmienky v štyroch až piatich obytných miestnostiach si rýchlo obľúbite a premeníte ich na domácnosť, o ktorej ste vždy snívali.

V týchto jednopodlažných domoch sa môže zabývať 4-členná rodina. Každý člen si nájde svoj priestor a svoje súkromie, ale jednotlivé miestnosti sú zároveň efektívne prepojené a vytvárajú kompaktný obytný celok. Objekt sa hodí do rovinatého alebo mierne svahovitého terénu a je bez pivnice.

Luxusné bungalovy vynikajú ultra nízkoenergetickým prevedením. Vďaka účinnému šetreniu energie si dom vyžaduje nižšie prevádzkové náklady, ako by ste čakali. Výnimočné pohodlie dotvára rekuperácia a zateplenie strechy, stien a podlahy.

Praktické dispozičné riešenie

V dispozičnom riešení sa odrážajú najnovšie architektonické a dizajnové trendy. Usporiadanie miestností sa líši podľa veľkosti domu. Niektoré projekty luxusných bungalovov obsahujú vstupnú, prednú a zadnú časť. Iné tvorí denná a nočná časť. Nech je rozdelenie akékoľvek, izby sú rozmiestnené prakticky a dispozícia berie do úvahy potreby obyvateľov domu.

Luxusné bungalovy zahŕňajú kryté závetrie, zádverie, WC, obývaciu izbu, kuchyňu, jedáleň, spálňu komoru a viaceré kúpeľne. V domoch nájdete aj dve samostatné izby a niekoľko šatníkov. Súčasťou je tiež technická miestnosť, v ktorej sa nachádza kotol ústredného kúrenia alebo tepelné čerpadlo.

Bungalovy majú buď z exteriéru prístupnú garáž/dvojgaráž, alebo disponujú vonkajšími parkovacími miestami v prednej časti pozemku.

Luxusné bungalovy s elegantným exteriérom

Na výber máte luxusné bungalovy s plochou, valbovou a sedlovou strechou. Výhodou sú veľké francúzske okná, ktoré zabezpečia príjemné presvetlenie miestností. Ak vám bude intenzita denného svetla prekážať, jednoducho zatiahnete žalúzie.

Z obývačky a ďalších izieb sa dostanete na terasu, kde si užijete dokonalé pohodlie. V lete sa tu môžete opaľovať, alebo sa zabavíte na radostných posedeniach s rodinou. Priestor na terase je elegantný a zhoduje sa s celkovým luxusným poňatím bungalovu. Exteriér si ľahko upravíte podľa svojich predstáv.

Projekt luxusného bungalovu s kompletnou dokumentáciou vám dodáme v piatich vyhotoveniach.