Rodinné domy
katalóg rodinných domov s garážou

Projekty domov s garážou myslia aj na pohodlie vášho auta

Projekty domov s garážou využijú 4–6-členné rodiny. Vďaka štyrom až šiestim obytným miestnostiam si užijete komfortné bývanie v elegantnom prostredí. Niektoré domy sú prízemné, iné dvojpodlažné. Hodia sa do rovinatého alebo mierne svahovitého terénu.

Architektonické poňatie domov s garážou je štýlové, a zároveň praktické. Môžete si vybrať plochú, valbovú či pultovú strechu. Moderné dispozičné riešenie spĺňa aj vyššie nároky na domácnosť. V interiéri vás potešia priestranné izby, ktoré sú zväčšené na úkor často nevyužitých chodbových priestorov.

K domácemu pohodliu prispieva ultra nízkoenergetické prevedenie. Oceníte aj účinné vetranie pomocou rekuperácie a zateplenie strechy, stien a podlahy.

V garáži je auto v bezpečí

Projekty domov s garážou disponujú jedným alebo dvomi krytými miestami na parkovanie. Do garáží sa dostanete z exteriéru. Pred domom máte dostatočný priestor na vjazd a výjazd s autom. O jeho bezpečnosť sa postará výklopná garážová brána z odolného materiálu, ktorú ovládate diaľkovo.

Vďaka garáži a dvojgaráži sa môžete spoľahnúť, že auto vám naplno poslúži vždy, keď ho budete potrebovať. Nezradí vás silná zimná námraza a ráno sa nebudete musieť ponáhľať z teplej postele, aby ste ho očistili od snehovej pokrývky. Auto nepoškodí ani letná búrka s krúpami a môžete pokojne spávať bez obáv, že padne do oka neželaným návštevníkom.

Projekty domov s garážou v dvoch podobách

Dispozičné riešenie domov sa líši podľa ich veľkosti. V každom prízemnom dome s garážou sa nachádza kryté závetrie, zádverie, obývacia izba, kuchyňa, komora, jedáleň, spálňa, dve samostatné izby, WC, kúpeľňa a šatník. V technickej miestnosti nájdete kotol ústredného kúrenia.

Projekty domov s garážou, ktoré majú dve podlažia, zahŕňajú kryté závetrie, zádverie, obývaciu izbu, kuchyňu, jedáleň, komoru, spálňu, šatník, WC, kúpeľňu, technickú miestnosť s kotlom ústredného kúrenia a väčšinou aj hosťovskú izbu. Na poschodí majú dve samostatné izby, spálňu, kúpeľňu, WC a šatník. Väčšie dvojpodlažné domy sa na poschodí môžu pýšiť aj terasou, prípadne balkónom.

Z niektorých izieb na prízemí sa cez veľké francúzske okná presuniete na terasu. Jej vzhľad si upravíte podľa svojich predstáv. Tento priestor využijete na rôzne účely. Môžete tu usporiadať letné posedenie s rodinou, grilovačku s priateľmi alebo len tak relaxovať na čerstvom vzduchu.

Výrazné francúzske okná dodávajú domom punc elegancie a majú aj praktický rozmer. Zabezpečia, že vašu domácnosť príjemne presvieti prirodzené svetlo a slnečné lúče vás hneď ráno nabijú energiou na celý zvyšok dňa.

Kompletnú dokumentáciu k projektu domu s garážou vám dodáme v piatich vyhotoveniach.