Bungalovy
katalóg prízemných rodinných domov v tvare L

Bungalov v tvare L očarí milovníkov vkusu a komfortu

Bungalov v tvare L patrí medzi najfunkčnejšie projekty domov. Vďaka zmenšeným chodbovým priestorom si užijete väčšie izby a interiér využijete naplno. Ďalšou výhodou týchto jednopodlažných domov je vkusné architektonické poňatie, ktoré pomáha navodiť jedinečnú rodinnú atmosféru.

Ak máte 4-člennú rodinu, v tomto bungalove s pultovou alebo valbovou strechou si splníte sny o bývaní v štýlovom prostredí.

Rodinné stretnutia na priestrannej terase

Bungalov v tvare L vyniká atraktívnym dispozičným riešením. Nachádzajú sa v ňom 4 obytné miestnosti.

Domy tvorí kryté závetrie, zádverie, obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, komora, spálňa, dve samostatné izby, WC, kúpeľňa, šatník a technická miestnosť alebo práčovňa s kotlom ústredného kúrenia. Objekty sú bez pivnice.

Z obývacej izby a spálne môžete prejsť priamo na krytú terasu. Očarí vás rozľahlou plochou, ktorá je ako stvorená na letné stolovanie na čerstvom vzduchu. Vďaka priestrannej terase tu bez problémov zorganizujete oslavy a grilovačky pre celú rodinu. Zariadenie terasy si prispôsobíte vlastným predstavám.

Bungalov v tvare L v ultra nízkoenergetickom prevedení

Bungalov v tvare L v ultra nízkoenergetickom prevedení vám zaistí efektívnu spotrebu energie. Prevádzkové náklady na kúrenie zníži vetranie pomocou rekuperácie. Projekt domu počíta so zateplením strechy, stien a podlahy.

Výrazným prvkom hlavne v zadnej časti domu sú francúzske okná, ktoré siahajú až po zem. Majú nielen estetickú, ale aj praktickú funkciu. Ponúkajú pekný výhľad na záhradu a zabezpečujú dostatočný prísun denného svetla. Napriek veľkým oknám si doma ľahko postrážite súkromie. Stačí použiť žalúzie, ktoré dopĺňajú každú presklenú plochu v bungalove.

Niektoré bungalovy v tvare L disponujú aj garážou s jedným parkovacím miestom, do ktorej sa dostanete z exteriéru. Ostatné projekty domov majú vyhradené miesto na státie v prednej časti pozemku.

Podrobný projekt bungalovu v tvare L s kompletnou dokumentáciou získate v piatich vyhotoveniach. Stavba je vhodná na rovinatý a mierne svahovitý pozemok.