Bungalovy
katalóg prízemných rodinných domov s garážou

Bungalov s garážou: projekt s funkčným dispozičným riešením

Projekt bungalovu s garážou vyhovuje potrebám 4-člennej rodiny. Obyvatelia domu využijú 4 obytné miestnosti, ktoré poskytujú dostatočné súkromie, priestor a komfort.

Architektonické poňatie bungalovu je veľmi estetické, pričom kladie dôraz na funkčnosť. Moderné dispozičné riešenie berie do úvahy aj požiadavky náročnejších obyvateľov domu. V exteriéri dominuje priestranná zóna na oddych, ktorú si môžete prispôsobiť svojim predstavám. Tento bungalov s valbovou strechou sa hodí na rovinatý alebo mierne svahovitý pozemok.

Dom v ultra nízkoenergetickom prevedení vám pomôže ušetriť prevádzkové náklady a spotrebu energie. Priaznivo sa to odrazí na účtoch za kúrenie či chladenie. Aj to patrí k pohodovej domácnosti, ktorú ponúka projekt bungalovu s garážou.

Bungalov s garážou zaručí bezpečnosť

Garáž s jedným alebo dvomi miestami na parkovanie sa nachádza v prednej, prípadne bočnej časti bungalovu. Dostanete sa do nej z exteriéru. Pred domom máte dostatočný priestor na vjazd a výjazd s autom. Vstup do garáže kryje odolná brána na pohodlné diaľkové ovládanie.

Bungalov s garážou vám počas celého roka zaručí pocit bezpečia. Nemusíte sa strachovať, že vaše auto poškodí silná letná búrka. A v zime nemusíte vstávať skôr, aby ste ho očistili od snehu a námrazy.

Rýchla orientácia v dome aj oddych na terase

Funkčné dispozičné riešenie spočíva v tom, že izby sú priestrannejšie na úkor nevyužitej chodbovej plochy. V domoch sa nachádza kryté závetrie, zádverie, obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, komora, spálňa, dve samostatné izby, šatníky, dve kúpeľne, WC a technická miestnosť alebo práčovňa.

V technickej miestnosti alebo práčovni nájdete kotol ústredného kúrenia. O teplovodné podlahové kúrenie sa postará plynový kotol alebo tepelné čerpadlo. Príjemný domov dotvára rekuperácia a spoľahnúť sa môžete aj na zateplenú strechu, podlahu a steny.

Z niektorých izieb sa cez veľké francúzske okná dostanete na terasu. Vďaka výrazným preskleným plochám budete mať v dome vždy dostatok denného svetla a slnečných lúčov. A neunikne vám nič, čo sa deje na záhrade.

Priestrannú terasu oceníte hlavne v letných mesiacoch. Užijete si na nej vytúžený relax, ktorý vás vytrhne zo stereotypu a nabije energiou na zvyšok dňa.

Kompletnú dokumentáciu k projektu bungalovu s garážou vám dodáme v piatich vyhotoveniach.