Bungalovy
katalóg prízemných rodinných domov s dvojgarážou

Bungalov s dvojgarážou: projekt, ktorý premeníte na svoje rodinné hniezdo

Projekt bungalovu s dvojgarážou zahŕňa 4 obytné miestnosti, ktoré postačia na pohodové bývanie 4-člennej rodiny. Jednopodlažný dom s elegantnou valbovou strechou je vhodný na rovinatý, prípadne mierne svahovitý pozemok.

Architektonické poňatie bungalovu je veľmi moderné, a zároveň funkčné. K tomuto dojmu prispieva aj užitočné dispozičné riešenie.

Veľké francúzske okná vkusne dotvárajú pravú rodinnú atmosféru. Pustia dnu slnečné lúče, ktoré sa postarajú o hrejivý pocit domova. Vďaka nim je bungalov vždy dôkladne presvietený.

Projekt bungalovu s dvojgarážou dbá na bezpečnosť

V prednej časti bungalovu sa nachádza dvojgaráž, ktorú zabezpečuje pevná garážová brána. Ponúka dostatočný priestor na bezpečný vjazd a výjazd dvoch osobných áut. Z exteriéru sa do dvojgaráže dostanete cez kryté závetrie pri vstupe do domu.

Pri vchádzaní a vychádzaní s autom oceníte, že výklopná garážová brána funguje na diaľkové ovládanie. Jej odolnosť vám dá istotu, že autá sú chránené nielen pred vrtochmi počasia, ale aj pred neželanými návštevníkmi.

Dom v ultra nízkoenergetickom prevedení

Vďaka ultra nízkoenergetickému prevedeniu ušetríte na účtoch za kúrenie či chladenie. A zároveň sa v každom ročnom období budete cítiť pohodlne, pretože efektívna spotreba energie sa odrazí na chode vašej domácnosti len pozitívne.

Teplovodné podlahové vykurovanie zabezpečuje plynový kotol alebo tepelné čerpadlo. Samozrejmosťou je účinná rekuperácia a zateplenie strechy, stien a podlahy.

Vo vstupnej časti bungalovu sa nachádza kryté závetrie, zádverie, WC, obývacia izba, kuchyňa s jedálňou, komora a šatník. V prednej časti je umiestnená chodba, technická miestnosť s kotlom ústredného kúrenia, kúpeľňa a dve izby. Zadnú obytnú časť tvoria spálňa, kúpeľňa, chodba a šatník. Bungalov s dvojgarážou je bez pivnice.

Z obývačky, spálne a kuchyne sa dostanete na krytú terasu. V letnej sezóne si na nej vychutnáte vonkajšie stolovanie, ktoré je ako stvorené na zbieranie zážitkov s rodinou a priateľmi.

Kompletnú dokumentáciu k projektu bungalovu s dvojgarážou vám vyhotovíme v piatich kópiách.