Bungalovy
katalóg 5-izbových rodinných domov

5-izbový bungalov: Projekt, v ktorom si užijete pohodové bývanie

Priestranný 5-izbový bungalov s atraktívnym vzhľadom zapadne do nízkej okolitej zástavby. Pri zariaďovaní domu využijete pestré možnosti, ktoré vám ponúka jeho moderné dispozičné riešenie. Získate plnohodnotný jednopodlažný dom s 5 miestnosťami v ultranízkoe­nergetickom prevedení. Môžete sa tešiť na vyšší komfort vďaka klimatizácii a zatepleným stenám, podlahám aj streche. Projekt 5-izbového bungalovu s plochou strechou zrealizujete na rovinatom alebo mierne svahovitom teréne.

5 izbový bungalov spĺňa moderné nároky na rodinné bývanie

Na stredne veľkom pozemku si splníte sny o šťastnom bývaní. V tomto bungalove sa hravo pomestí rodina so 4–5 členmi. Aj v jednopodlažnom dome si každý nájde svoje miesto. V bungalove nemusíte behať po schodoch a všetko máte na dosah ruky. Vašu rodinnú pohodu nerozdelia ani poschodia. Projekt 5-izbového bungalovu vychádza z najnovších trendov. Priestor okolo domu je navrhnutý tak, aby ste v ňom strávili príjemné chvíle a oddýchli si na čerstvom vzduchu. Menšia zastavaná plocha znamená aj nižšie výstavbové náklady. Bývanie v bungalove je vhodné pre mladé rodiny s deťmi. Jeho prednosti využijú aj seniori, ktorí majú kvôli zrelému veku obmedzený pohyb. Bezbariérový dom vyhovuje aj imobilným osobám.

Užitočné riešenie vnútorného aj vonkajšieho priestoru

5-izbový bungalov vyniká odkrytou alebo čiastočne prekrytou terasou. Tento priestor vkusne dopĺňa moderný vzhľad domu. V letnej sezóne si na ňom vychutnáte vonkajšie stolovanie, pretože je ideálny na rodinné oslavy a grilovačky.

Na terasu sa dostanete cez veľké vstupné okná, ktoré umocňujú eleganciu a otvorenosť priestoru. Pohľad cez tieto okná na záhradu vám v každom ročnom období vyčarí úsmev na tvári. Okrem klasických izieb, obývačiek, spální, kuchyne s jedálňou či kúpeľní s WC ponúka tento projekt čosi navyše. Čo všetko vás ešte očarí v dispozičnom riešení 5-izbového bungalovu?

  • kryté závetrie a zádverie
  • komora
  • sklad
  • šatník
  • technická miestnosť

V technickej miestnosti nájdete plynový kotol alebo tepelné čerpadlo. Slúžia ako zdroj teplovodného podlahového kúrenia. Dom je bez pivnice, ale má vyhrievanú garáž pre jedno auto. Projekt 5-izbového bungalovu s kompletnou dokumentáciou vám dodáme v piatich vyhotoveniach. Vypracujeme ho v mierke 1:50.