Bungalovy
katalóg 3-izbových rodinných domov

3-izbové bungalovy

Typovo menší projekt 3-izbový bungalov má oproti svojim väčším bratom zdanlivo nevýhodu v menšom priestore. Vieme vám ho však navrhnúť tak, aby sa vám do neho zmestilo všetko podstatné: 3-izbový bungalov tak zahŕňa spálňu, obývačku s kuchyňou a detskú izbu či pracovňu, podľa toho, čo práve potrebujete. Výmera izieb nie je v žiadnom prípade ukrátená a dispozícia domu vás tiež poteší – okrem toho, že je denná časť oddelená od nočnej, domy sú navrhnuté tak, aby ste všetko potrebné mali po ruke. Do projektu svojho domu si tiež môžete zakomponovať aj príjemnú terasu, na ktorej môžete od jari do jesene popíjať rannú kávu či večerný drink.

Kde ho postaviť a pre koho je určený?

Stavba 3-izbového bungalovu je vhodná na rovný, prípadne mierne svahovitý terén a skôr do nižšej zástavby. Oceníte ho, ak hľadáte dom pre seba a svoju polovičku či svoju práve rozrastajúcu sa rodinku. Tým, že je projekt 3-izbový bungalov prízemným domom, je vhodným aj pre seniorov či ľudí so zníženou schopnosťou mobility.

Projekt 3-izbový bungalov a jeho výhody oproti ostatným typom domov.

Aj keď ide rozlohou o menší rodinný dom, ponúka hneď niekoľko výhod. Okrem toho, že pri menšom počte izieb ušetríte na výstavbe niekoľko desiatok tisíc eur, tiež na stavbu 3-izbového bungalovu nebudete potrebovať toľko času ako pri väčších domoch, a budete sa tak môcť čoskoro do vášho nového domova nasťahovať.

Energeticky výhodný bungalov

Tento 3-izbový bungalov vám vieme zhotoviť v čoraz viac populárnejšom nízkoenergetickom štandarde či dokonca ultra nízkoenergetickom štandarde. Ušetrené peniaze na energiách tak môžete využiť zmysluplnejšie – napríklad na zážitky s vašou rodinkou.

Prispôsobíme sa vašim preferenciám

Máme pre vás prichystané viaceré projekty 3-izbových bungalovov, z ktorých si môžete vybrať ten pravý pre vás. Radi vám však pripravíme projekt bungalovu tak, aby presne spĺňal vaše požiadavky. Okrem toho vám radi pomôžeme navrhnúť aj interiér vášho domu tak, aby ste sa v ňom už od prvej chvíle cítili ako doma.