Bungalovy
katalóg malých prízemných rodinných domov

Aj malé bungalovy ponúkajú dostatok priestoru

Malé bungalovy premenia dispozičné riešenie na svoju výhodu. Projekty sú navrhnuté tak, aby čo najviac obmedzili chodbové priestory. Vyhnete sa nevyužitej ploche na chodbách a aj v malom dome bude mať každý dosť miesta. Interiér postačí na pohodové bývanie 3–4-člennej rodiny.

3 až 4 obytné miestnosti vytvárajú útulné prostredie, v ktorom sa nemusíte zriecť svojich nárokov. Stavba je vhodná na rovinatý alebo mierne svahovitý pozemok.

Pôvabné prostredie krytej terasy

V prednej časti malých bungalovov sa nachádza kryté závetrie, zádverie, kúpeľňa, WC, chodba a technická miestnosť. Nájdete tu aj buď dve samostatné izby, alebo jednu izbu a rodičovskú spálňu. V technickej miestnosti je umiestnený kotol ústredného kúrenia.

Zadnú časť tvoria kuchyňa s jedálňou, obývacia izba, spálňa so šatníkom, komora a kúpeľňa. Menší projekt disponuje v zadnej časti domu obytnou kuchyňou, z ktorej sa presuniete na krytú terasu.

Terasa je ideálnym miestom na relax. Počas teplých dní si tu vychutnáte rannú kávu na čerstvom vzduchu. Radostné okamihy zažijete aj pri stolovaní s rodinou či obľúbenej grilovačke s priateľmi. Na terase si môžete posedieť aj s návštevou, ktorá ocení pôsobivé prostredie pri príjemnom letnom vánku.

Malé bungalovy majú priamo na pozemku vyhradené miesto na parkovanie.

Malé bungalovy osvieži denné svetlo

Malé bungalovy pokrýva zateplená šikmá strecha. Projekty počítajú aj so zateplením podlahy a stien.

Výrazné francúzske okná pridávajú domom na elegancii, ale využijete ich hlavne prakticky. Slúžia na to, aby váš interiér rozžiarili lúče denného svetla. Na presvietené izby sa budete vždy tešiť. A vďaka veľkým oknám, ktoré siahajú až po zem, máte dianie v celej záhrade doslova na dosah.

Ultra nízkoenergetické prevedenie zabezpečí efektívnu spotrebu energie vo vašej domácnosti. Nižšie účty za kúrenie, chladenie či osvetlenie prispejú k tomu, že si bývanie v malom bungalove naozaj obľúbite. O pohodlie v dome sa postará aj vetranie pomocou rekuperácie.

Podrobný projekt malého bungalovu s kompletnou dokumentáciou vám dodáme v piatich kópiách